Nasze jachty

Suncamper 30: Nawodny apartament z werandą.

Suncamper30_z11

Najlepiej wyposażona jednostka jaką powstała. Rozwiązania, funkcjonalność i własności nautyczne zostały docenione przez przyznanie tytułu JACHT SPACEROWY ROKU 2010. 

Zaprojektowany jako jacht mający spełniać wymogi pływającego, kompletnie wyposażonego mieszkania wakacyjnego. To jacht budzący ciekawość, łączy zalety samochodów kempingowych i houseboatów. Postawiono w nim na wygodę i przestronne wnętrze.

Nie wymaga uprawnień motorowodnych.

 

Maxus 33 prestige: prędkość i komfort żeglowania

Maxus33_e03_DSC_7353

Wielokrotny zdobywca nagród żeglarskich. Komfortowy, 10 osobowy jacht przeznaczony dla osób lubiących sportowe żeglowanie oraz ceniących wygodę wypoczynku.

Tylko nasze jachty wyróżniają się wyposażeniem posiadając: klimatyzację, mocniejszy ster strumieniowy, większy zbiornik ciepłej wody, wiatromierz, log, głębokościomierz, system monitorowania ładowania i energii.

 

Nautika 830 MC: wygodny houseboat dla początkujących

Nautika_830_MC_11

to łódź adresowana do szerokiej rzeszy amatorów spacerowego motorowodniactwa. W naszej ofercie występuje z najcichszym na rynku silnikiem Honda o mocy 20KM dzięki któremu łódź jest wyjątkowo cicha i bardzo sterowna. Wnętrze tworzy jedną widną przestrzeń umożliwiającą wspólne biesiadowanie 6 a nawet 8miu osobom. Dzięki nowatorskiej konstrukcji kadłuba jacht jest bardzo stabilny i bezpieczny, a prowadzenie go nie wymaga posiadania uprawnień.

 

Twister 780: klasyczny jacht z nowoczesną duszą

Twister_780_0003

to najnowszy jacht z rodziny Twisterów przeznaczony dla osób, które szukają nowych wyzwań i tych, które wkraczają na żeglarską drogę.

 

Dzięki udziałowi w grupie czarterowej oferujemy również innego typu jachty. Wystarczy zadzownić by poznać całą ofertę.

Życzymy extra pogody i jak najlepszej współpracy z
Jacht Partner Polska – czarter jachtów